Cennik - Oferta / Offer

Good Pick

I. Szczegóły oferty
Oferujemy sprzedaż typów bukmacherskich na okres jednego miesiąca kalendarzowego. Od dnia 6 każdego miesiąca do 5 następnego. Ilość podanych przez nas typów jest zależna od oferty podanej przez bukmacherów, najczęściej wynosi ona w granicach od 20 do 40 podanych zakładów (niekiedy więcej). Dyscypliny jakie gramy są najczęściej popularne z dość dużymi limitami na dany zakład. Typy wysyłane są z przynajmniej 24 godzinnym wyprzedzeniem drogą mejlową, bądź na życzenie klienta przez SMS (*warunkiem jest podanie swojego numeru telefonu w wiadomości e-mail).

Swoje pytania proszę kierować na adres e-mail: 
goodpickgruber@gmail.com

* Na wiadomości odpowiadamy w przeciągu 24 godzin od wysłania zapytania.

Contact (ENG)
goodpickgruber@gmail.com

II. Aktualna cena to: 150-250 zł (35-60 €)

Cena dla odbiorców e-mail (stała cena) - 150 PLN - 35 €
Płatność w dniach: 
26-31 January 2018 - 200 PLN - 50 €
1-6 February 2018 - 250 PLN - 60 €

Wpłaty prosimy kierować na konto SKRILL:
goodpickgruber@gmail.com

III. Płatności:
Dostępne płatności to Skrill oraz konto bankowe.

 Skrill

7 komentarzy:

 1. Anonimowy22:22

  Cześć!
  Jak na tak przyzwoite typy to cena jest adekwatna do inwestycji w Waszą wiedzę, przynajmniej w moim mniemaniu. Ja korzystałem tylko 3 miesiące co prawda, ale zarobiłem więc, jestem zadowolony. Powodzenia w dalszym typowaniu jak i innym również.

  Pozdrawiam Patryk

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też kilka razy skorzystałem z typów Good Pick i jestem do przodu o te kilkaset euro. Kontakt przyjemny, stronka fajnie wygląda, długo prowadzona, kto chce niech skorzysta.

   A ja zapraszam do mnie w sezonie.

   Usuń
 2. Anonimowy21:18

  ja od 2 meisiacy gram z Wami i jestem zawodolony jak na razie zobacyzmy co dalej :) pozdro i dzieki

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem pod wrażeniem Waszych wyników. Rzadko kiedy można spotkać tak rzetelny i długo prowadzony blog. Najczęściej nowicjusze po 1-3 miesiącach, a czasami nawet krócej kończą swoją działalność z typami w internecie z powodu minusów oraz generowanych strat.

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy10:14

  Zarobiłem z Wami około 2800 zł na ten moment więc nie jest źle. W tym już odliczyłem zakupione miesiące. Na razie się sprawdzacie, elo.

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy17:40

  Tak szczerze przyznam, że tanio macie te swoje typy. Ja pracowałem w Niemczech, w Wielkiej Brytanii, teraz siedzę w Norwegii i na te zarobki to wręcz bajka. Nie raz spotkałem się ze stronami gdzie chcą po 100 funtów za jeden typ. Chyba niektórych do końca już pogrzało.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda, kraje zachodnie w porównaniu do tych z dawnego bloku wschodniego to dwa różne światy pod względem finansowym. Dla jednych tanio, dla drugich drogo.

   Usuń